Web Analytics
BallinaUncategorizedKaltrina pak me vonesë por na e solli fotosesionin e bukur me...

Kaltrina pak me vonesë por na e solli fotosesionin e bukur me burrin dhe fëmijët e saj

Moderatorja Kaltrina Mikushnica njihet për bukurinë e saj që e ka dhe për afërsinë me shikuesit sidomos kur është në emisionet që ajo udhëheq, shkruan “InfoKosova”.

Tash është bërë nënë e dy vajzave dhe po e shijon në maksimum jetën familjare.

Së fundmi Kaltrina ka realizuar një fotosesion bashkë me burrin dhe dy vajzat e tyre.

Në fotografi shihen e tërë familja e ngushtë bashkë, dhe të lumtur.

Ndërsa këto fotografi që do t’i shihni edhe ju tani Kaltrina i shoqëron me këto fjalë: “Pak me vonesé , po 🎄 nashta hala si keni hjek ?!🤣 .”./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit