Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania Live“Kam thënë gënjeshtare, jo e shtirur”, Kiara diskuton me Oltën: Sa i...

“Kam thënë gënjeshtare, jo e shtirur”, Kiara diskuton me Oltën: Sa i zbukuron gjërat

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

“Kam thënë gënjeshtare, jo e shtirur”, Kiara diskuton me Oltën: Sa i zbukuron gjërat Mëngjesi nisi me debat mes Kiarës dhe Oltës. Kjo e fundit, i tha Kiarës së ajo ka thënë që Deamishel është e shtirur.

Kiara tha se Olta po gënjen, pasi ajo ka thënë se është gënjeshtare dhe jo e shtirur dhe mes këtyre dy “etiketimeve” ka një diferencë të madhe.Ajo shtoi se i ka thënë gënjeshtare për lojën që bëri me Jorin, duke inskenaur një puthje me Shpatin.

Olta i tha Kiarës t’i thotë gjërat drejtë dhe të mos gënjejë. Kjo e fundit madje u “kap” edhe me Dean, pasi i tha që ia hodhi të gjithën fajin Shpatit, për puthjen e tyre, situatë e cila nxiti debat të nxehtë në shtëpi. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,411FansaPëlqeje
28,209NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit