Web Analytics

‘Kam vrarë hallën e burrit’, ish konkurrentja e Big Brother shokon të gjithë me deklaraten

Botuar nga: InfoKosova

Genta Gjalpi, ose ndryshe Genta e BB ka bërë së fundmi një deklaratë shokuese në profilin e saj në Instagram, ku ndiqet nga më shumë se 200 mijë persona.

Teksa një ndjekës i ka kërkuar të ndajë një sekret, ajo ka deklaruar se ka vrarë hallën e burrit.

“Kam vrarë hallën e burrit, ti merrnim pasurinë, e mallkuar”, shkruan ajo.

Padyshim që kjo është një humor i zi i Genta Gjalpit, por disi i pavend për tu thënë në një faqe me më shumë se 200 mijë ndjekës.

Prej kohësh Genta ka treguar se është në një marrëdhënie serioze edhe pse nuk e ka bërë ende publik partnerin.

Kujtojmë se Genta humbi gjyshin e saj pak ditë më parë dhe ndan në Instagram herë pas here momentet se si familja e saj po kalon dhimbjen.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT