Web Analytics

Kanë diferencë të madhe në moshë me Gencin, nuk do besoni sa vite mbushi Eni sot

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë një nga ciftet në estradë që kanë diferencë të madhe në moshë.

Genci është 14 vitë më i madh se sa Eni mirëpo lidhja e tyre funksionon si është më së miri dhe ata kanë një vajzë bashkë.

Sot Eni feston ditëlindjen dhe mbushi 27 vite ndërsa Genci është 42 vjec.

Për ditëlindje Eni publikoi një foto të ëmbël me vajzën e tyre Adean ku tregoi se kjo ditëlindje e gjeti mjaft të lumtur krah vajzës së saj./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika