Kanita Suma na prezanton me nënën e saj

Kanita Suma që në moshë shumë të re është ngjitur në skenën muzikore duke e sfiduar vetën në ”X factor Albania”.

Ajo nuk është dorëzuar asnjëherë dhe sot është një prej këngëtareve më të suksesshme në trojet shqiptare.

Mirëpo, sa i përket jetës private ka qenë mjaftë e rezervuar dhe nuk është se dimë shumë.

Kanita së fundmi në InstaStory ka publikuar një imazh me nënë e saj, ku shihet se ngjajnë si dy pika uji, nuk ngjajnë si nënë e bijë, por si dy shoqe./kosovarja