Web Analytics
BallinaSHOWBIZKanita Suma shfaqet e mahnitshme me bekini nga bregdeti

Kanita Suma shfaqet e mahnitshme me bekini nga bregdeti

Kanita Suma është një prej këngëtareve profesioniste, ajo në moshë të vogël mori pjesë në “X factor”.

Kanta tashmë është bërë një femër mjaftë e bukur, tërheqëse e shumë joshëse.

Në llogarinë e saj në Instagram, numëron mbi 92 mijë ndjekës, të cilëe e duan atë dhe muzikën e saj.

Së fundmi, në lloagrinë e saj në Instagram ka shpërndarë një imazh në bekini pran bregut të detit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit