Kanye West bën veprimin e papritur ndaj Kim Kardashian dhe motrave të saj

Kanye West ka bërë veprimin e papritur ndaj ish-bashkëshortes, Kim Kardashian dhe motrave të saj, shkruan Express.

Daily Mail shkruan se katër muaj pasi Kim nënshkroi letrat e divorcit, Kanye ua ka larguar followin asaj dhe motrave të tjera Kardashian, në rrjetin social Twitter.

Por, ai vazhdon që ta percjell Kim në Instagram madje, ajo është personi i vetëm që ai percjell në këtë platformë.

Ndryshe, Kanye është kapur mat në Francë me ish-të dashurën e futbollistit Cristiano Ronaldo, modelen Irina Shayk, ajo më herët ka qenë në lidhje me aktorin Bradley Coper, me të cilin ka një vajzë./Express/