Kanye West thotë se dëshironte të shkurorëzohej nga Kim Kardashian

Kanye West po shqetëson edhe një herë fansat me një tjetër postim në Twitter , dhe kësaj radhe, ai po pretendon se po përpiqet të nda het nga gruaja e tij Kim Kardashian.

Reperi 43-vjeçar në mediat sociale të mërkurën ka folur për një gamë të tërë temash, duke përfshirë dëshirën të divorcohej nga gruaja e tij Kim pasi ajo u takua me Meek Mill për të disku tuar reformën në bur.g rreth nëntorit të 2018.

“Unë isha duke u përpjekur të divorcohem që kur Kim u takua me Meek në Warldolf për reformën e bur.gut”.

“Meek është njeriu im dhe ishte i respektueshëm.

Unë vlejë 5 miliardë dollarë dhe më shumë se kaq përmes Krishtit,” ai vazhdoi të thotë.

“Kriss dhe Kim vendosën një dekla ratë pa miratimin tim … kjo nuk është ajo që një grua duhet të bëjë”, shkroi ai.

E gjithë kjo vjen pas dekla ratave të ndryshme të tij, i cili ndër tjera tha se Kim po mundohet ta vendos në një spital psikiatrie.

Kanye ndryshe ka para.qitur kandidaturen e tij për president./Indeksonline/

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA – FEBRUARY 09: Kim Kardashian and Kanye West attend the 2020 Vanity Fair Oscar Party at Wallis Annenberg Center for the Performing Arts on February 09, 2020 in Beverly Hills, California. (Photo by David Crotty/Patrick McMullan via Getty Images)