Kaq bukur duket Rovena Stefa në ditëlindjen e saj të 43-të

Për këngëtaren e njohur shqiptare Rovena Stefa, sot është një ditë e veçantë.

Ajo sot po feston ditëlindjen e saj të 43-të.

Rovena mori urime të shumta nga miqtë, fansat dhe familjarët ku disa prej tyre i publikoi në Instagram.

Ndërsa në një InstaStory, Rovena shfaqi një fotografi ku tregonte se si po dukej në këtë ditë.