Kaq bukur është rregulluar nusja e Goldit

Nusja e këngëtarit të njohur Gold Ag është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Mirëpo më shpesh poston fotografi nga puna, ambienti i shtëpisë apo djalit dhe bashkëshorit, shkruan InfoKosova.

Mirëpo ajo vendosi që mbrëmë të postoj një selfie të bukur të saj.

Veshur me bluzë ngjyrë rozë e me grimine bukur e flokët e rregulluar ajo po duket për mrekulli./InfoKosova/