Kaq bukur i rrin ky fustan Blerina Kllokoqit

Blerina Kllokoqi Rugova është një nga dizejnatoret më të suksesshme në Kosovë dhe jo vetëm.

Ajo është duke e përgaditur koleksionin e saj të ri “BUKUR” dhe në rrjete sociale shpesh po ndan fotografi nga ky koleksion.

Fotografia e fundit ishte e një fustani të bardhë me pika të zeza, me një dizajn mjaft unik.

E, fustani duket akoma më i bukur kur e veshë vetë Blerina./indeksonline