5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Kaq bukur ia shpreh dashurinë Kimi burrit të saj publikisht

Kaq bukur ia shpreh dashurinë Kimi burrit të saj publikisht

Kim Kardashian është shumë e dashuruar në burrin e saj.

Ajo këtë gjë e ka treguar edhe publikisht.

Kim Kardashian dhe Kanye West janë një nga çiftet më të popullarizuara dhe më të përfolura nga publiku dhe mediat rozë.

Duke qenë të tillë, secili hap dhe paraqitje që ata bëjnë është në fokus.

Së fundmi përmes një paraqitje nëpër rrjetet sociale ata janë shfaqur së bashku, ku shihet Kanye duke i ndihmuar Kim-it në përzgjedhjen e garderobës.

“Publikova këtë vetëm të them se e dua shumë”, ka shkruar Kim duke ja shprehur publikisht dashurinë reperit Kanye West.

Kujtojmë që ata janë prindër të 4 fëmijëve dhe janë paraqitur vazhdimisht mjaft të përkushtuar ndaj familjes së tyre.

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics