Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq bukur po e këndon për 28 Nëntor mbesa e Remzie Osmanit...

Kaq bukur po e këndon për 28 Nëntor mbesa e Remzie Osmanit këngën ‘xhamadani vija-vija’

Gëzime Hamzaj, është një personazh shumë i komentuar, ne mediat roze ku vetem nje foto e saj duhet qe te shnderohet menjehere ne lajm.

Ajo u bë figurë publike që kur u martua me djalin e këngëtares së njohur, Remzie Osmani, Hamin me te cilin ndan mjaft imazhe edhe ne rrjete sociale.

Ata të dy janë çifti më i përfolur i show-bizzit dhe vazhdimisht janë në qendër të vëmendjes.

Gëzimja, është një grua shumë e bukur dhe të njëjtën kohë edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Sot është festa e 28 Nëntorit, dhe dhe Gëzimja është kujdesur qe ta vesh vajzën e saj me veshje tradicionale.

Duket bërë shqiponjën dhe duke kënduar xhamadani vija-vija, Emma po duket një fëmijë kaq i ëmbël. /ORAinfo/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit