Kaq bukur pozon Alketa Vejsiu në biçikletë

Moderatorja e dashur për publikun Alketa Vejsiu është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo sjell fotografi nga më të ndryshmet nga jeta e përditshmërisë dhe puna, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo postoi një fotografi ku shihet në biçikletë.

Duket kaq bukur dhe e lumtur sa e shpreh edhe përmes fotografisë./InfoKosova/