Kaq bukur rregullohet motra e Teas, mezi njihet

Maria, motra e Tea Trifoni po shihet kudo bashkë me motrën.

Ato po postojnë mjaft shpesh video e fotografi ku po dalin mbrëmjeve, shkruan InfoKosova.

Kjo ndoshta pasi Tea tha se është alergji në polen dhe ka javë që nuk mund të dal gjatë ditës.

E mbrëmë Maria erdhi me një fotografi të bukur ku duket se ka ndryshuar shumë dhe po duket edhe më e bukur./InfoKosova/