Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq bukur vishen Miloti me gruan e fëmijët kur dalin bashkë

Kaq bukur vishen Miloti me gruan e fëmijët kur dalin bashkë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera duken prindër mjaft të përkushtuar.

Përkundër angazhimeve të punës ata shihen shpesh në vende të ndryshme me fëmijët e tyre.

Së fundmi kanë publikuar një foto ku janë bashkë me dy djemtë e tyre.

Në pah bie stili i veshjes si i prindërve ashtu edhe fëmijëve që po duken kaq bukur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit