Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq e bukur duket Çiljeta Xhilaga me flokë të kuqe

Kaq e bukur duket Çiljeta Xhilaga me flokë të kuqe

Çiljeta Xhilaga ani se jo aktive në skenën muzikore kohëve të fundit, ajo është në objektiv të mediave online për unikalitetin e saj, dhe jo vetëm.

Së fundmi ajo postoi imazhe ku duketj tejet e thjeshtë, por me stil dhe bukur, flokëkuqja paraqitet me pantolla veror shumë ngjyrësh dhe më një bluzë të kuqe.

Këngëtarja ka vendosur t’i përkushtohet familjes, duke lënë mënjanë karrierën.

Përvec djalit të saj, ajo ka treguar se edhe djalin e partnerit të saj Albanit e do njësoj si të sajin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit