Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq e bukur pa make-up vetëm Çiljeta mund të jetë…

Kaq e bukur pa make-up vetëm Çiljeta mund të jetë…

Industria e kozmetikës sa vjen dhe përmirësohet, madje është kthyer në një domosdoshmëri për vajzat dhe gratë e veçanërisht për figurat publike.

Me një grim (me ose jo profesional) dukemi bukur të gjithë, ama pa grim janë të rrallë personazhet që duken bukur madje edhe që guxojnë të shfaqen në rrjete sociale apo edhe në përditshmëri pa të.

Çiljeta Xhilaga në një nga videot ku tregon rutinën e saj të kujdesit ndaj lëkurës duket një yll i vërtetë, pa grim dhe vetëm ujë e sapun.

Këtë fakt e kanë vënë re dhe fansat e saj të cilët e kanë komplimentuar në rrjetet sociale.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit