Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq e bukur po duket Dafina sot

Kaq e bukur po duket Dafina sot

Dafina Zeqiri, çdo herë mundohet të sjellë modele dhe stile të ndryshme të dukjes, e këtë e arrin me suksese.

Këngëtarja e njohur eksperimenton vazhdimisht me dukjen e saj e këtë e bëri edhe këtë herë.

Dafina publikoi një fotografi të re në Instagram teksa shihet duke u bërë gati dhe dukej në formë të mirë dhe tejet joshëse.

“Ata më kanë bërë si një engjëll”, ka shkruar në mbishkrim Dafina.

Ndryshe, kënga e saj e fundit mban titullin:

“Vuj vuj vuj” dhe rezultoi mjaft e suksesshme, ndërsa Dafina ka paralajmëruar që edhe në vitin 2020 do të jetë aktive dhe pritet të sjellë projekte të një pas njëshme.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit