Kaq e ëmbël sa duket Kida në këto imazhe nuk është dukur asnjëher më parë

Kida është ndër këngëtaret e pakta që ka shënuar sukses dhe ka arritur ta mbajë atë kaq gjatë pa u bërë pjesë e skandaleve.

Ajo ëshë njëra prej këngëtarëve më të kërkuara në estradë.

Ajo ka paralajmëruar se po sjell në treg bashkëpunimin e saj të radhës.

Ndërkohë ajo së fundi ka ndarë edhe disa imazhe nga prapaskenat e klipit ku duket më e ëmbël se asnjëher më parë./InfoKosova/