Kaq e lumtur ishte Bora Zemani me burrin e parë

Vin Veli është Dj i njohur në Shqipëri, i cili u përfol gjatë për lidhjen me dikur këngëtaren e sot moderatoren Bora Zemani.

Bora e provoj skenën që në moshë fare të re dhe suksesi i erdhi falë përfshirjes në botën e televizionit.

Ajo, ishte në lidhje të gjatë me Dj Vini, me të cilin edhe u martua dhe patën një fëmijë bashkë, shkruan “Kosovarja”.

Familja e Bora Zemanit, aktualisht prezantuese e “Përputhen”, dukej perfekt.

Ama, portreti i lumtur nuk mbeti për gjatë kohë i tillë.

Bora, prej kohësh është në lidhje me humoristin Donald Vishaj.