Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq e zonja është kunata e Edona Llalloshit, ja çfarë po bën...

Kaq e zonja është kunata e Edona Llalloshit, ja çfarë po bën pas darkës

Erxhina Llalloshi, njihet si një nga nuset më stabile, në estradën shqiptare.

Ani pse është gruja e Milot Llalloshit, gjithnjë është munduar që ti ikë vëmendjes mediatike.

Por, duke qenë e përfshirë në një familje të tillë, jo gjithëherë dëshira është në favor të saj, pasi duke qenë aktive në rrjetet sociale, sy e vesh janë të drejtuar nga ajo.

Së fundmi, është shfaqur duke pirë çaj rusi me nënën dhe motrën e saj, që nga shkrimi i saj na bëri të kuptojmë se po kalojnë goxha mirë.

Besa, këtë nuk e dinim, që edhe ajo është përdoruese e pijes më të konsumuar në vend, siç është qaji.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit