Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq elegant duken kur shkojnë në dasmë Milot Llalloshi me nuse

Kaq elegant duken kur shkojnë në dasmë Milot Llalloshi me nuse

Milot Llalloshi postoi një fotografi të re krah bashkëshortes së tij Erxhinës.

Ata duket se ishin në një dasmë derisa duken mjaft elegant në këtë pozë, shkruan InfoKosova.

Erxhina gjithmonë komentohet për veshjet e bukura dhe unike.

Mirëpo edhe Miloti nuk ia lëshon udhën sa i përket stilit të bukur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit