Kaq elegante duket Ana Kauri kur del në mbrëmje

Mbetet ende mjaft e komentuar.

Ish konkurrentja e Përputhen, Ana Kauri vazhdon të jetë mjaft aktive me postime të shumta për përcjellësit e saj.

Së fundmi publikoi një video ku shihet që ka dal në mbrëmje.

Dhe ajo po shkëlqen me bukurine e veshur elegante si gjithmonë./InfoKosova/

Shiko videon: