Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq ishte e gjitha! “Profesori” i jep lamtumirën “La Casa De Papel”

Kaq ishte e gjitha! “Profesori” i jep lamtumirën “La Casa De Papel”

Fansat mund të jenë duke pritur për sezonin e pestë të La Casa De Papel me padurim, por ndërsa prodhimi është afër përfundimit, aktorët po i japin lamtumirën seteve të serialit me postime emocionuese në rrjetet sociale.

Ylli i serialit, Álvaro Morte të cilin të gjithë e njohin si Profesori, ka bërë një postim emocionues në Instagram, ku ngre dhe disa dyshime për fansat.

“Duke xhiruar për herë të fundit në setin e La Casa de Papel.

Fjalët janë të pakta.

Jam mirënjohës ndaj gjithkujt: fansave të parët sigurisht, dhe gjithë skuadrës së Vancouver dhe Netflix.

Edhe ndaj teje, i dashur Profesor.

Do më mungojë mënyra se si jam argëtuar këtu.

Faleminderit”, shkruan Alvaro.

Pas këtij postimi të gjithë pyesinin nëse do të jetë sezoni i fundit për serialin apo për Profesorin.

Shumë shpejt është ka dal përgjigja ku është bërë e ditur se do të jetë sezoni i fundit i këtij seriali.

Money Heist 5 do të jetë një sezon me dhjetë episode dhe do të lançohet në tremujorin e fundit të vitit 2021, siç konfirmohet së fundmi nga Netflix.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Álvaro Morte (@alvaromorte)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit