Kaq me ‘bollëk’ e paska gjoksin vajza e Lutës

Vajzat e politikanit Lutfi Haziri nuk njihen për ndonjë profesion, megjithatë numërojnë fansa të shumtë në rrjete sociale.

E arsyeja e kësaj është krejt fotot e zjarrta dhe mënyra e të pozuarit që i publikojnë, shkruan InfoKosova.

Kënga, publikoj dy fotografi në instagram.

Ajo shihet e ulur duke pozuar nga këndi i poshtëm ku në fokus kishte gjoksin e saj më bollëk./InfoKosova/