Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq seksi do të duket Tayna në klipin e ri

Kaq seksi do të duket Tayna në klipin e ri

Ajo po vjen me këngë të re.

Madje, reperja Tayna përmes rrjeteve sociale ka treguar se ka bashkuar forcat me Mozzik për të sjell një duet.

E një foto nga klipi ajo e ka hedhur në Instagram.

E veshur me të bardha, me një shami në kokë dhe me një palë syze unike, Tayna dukej shumë seksi.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit