Kaq shkurt shkoj e veshur në dasëm Kaltrina Kushumnica

Moderatorja bukuroshe Kaltrina Mikushnica, si gjithnjë edhe kësaj here ka tër.hequr vëmendjen e fansave me paraqitjen e saj.

Veshur me një fustan ngjyrë të kuqe që i zbulonte asaj këmbët, ajo dukej e mrekullueshme.

Me një grim të leht dhe buzëqeshje të ëmbël, Kaltrina dukej si një barbie kukull.

“Tu mendu çka me shkru…”, ka shkruar Mikushnica në mbishkrimin e fotografive të postuara në Instagram.

Ndryshe, këngëtarja kështu ka qenë e veshur në një dasëm./kosovarja