Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq shumë e do, i dashuri i Ritës 'flenë' mbi fotografi të...

Kaq shumë e do, i dashuri i Ritës ‘flenë’ mbi fotografi të këngëtares (FOTO)

Rita Ora është këngëtarja shqiptare që po na bën krenar anë e mbanë botës me suksesin e saj në muzikë.

Së fundmi Rita ka marrë vëmendje edhe me jetën e saj private, ku është në lidhje me regjisorin e njohur Taika ëaititi.

Ky i fundit po tregohet shumë i kujdesshëm ndaj saj, ku mori vëmendjen e të gjithëve edhe në tapetin e kuq kur mbante fustanin e të dashurës.

Por së fundmi Rita Ora festoi ditëlndjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim publik nha Taika.

”Urime Zog” shkroi aj në shqip duke shoqëruar disa foto të saj.

Por, ajo që mori vëmendjen ishte ajo ku Tika shihet të jetë shtrirë mbi foton e Rites.

Ndryshe, Rita kishte disa lidhje të dështuara para se të ishte me Taiken./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit