Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia renë e Gilit, Herolinen

Kaq shumë e ka zbukuruar shtatzënia renë e Gilit, Herolinen

Herolina u bë e njohur për publikun kur u fejua me djalin e këngëtares Gili, Robertin.

Që nga ajo kohë ajo është majft e përcjellur në rrjete sociale ku shpesh ndan imazhe me ndjkeëkësit.

Herolina dhe Roberti shumë shpejt do bëhen prindër të një djali.

Ata e bën të ditur këtë përmes një videoje ku balonat me ngjyrë të kaltërt tregonin se do presin djalë.

E shtatzënia duket se e ka zbukuruar edhe më shumë Herolinen.

Ajo ka publikuar një selfie nga vetura dhe po shkëlqen me dukjen.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit