Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaq shumë është rrezitur Ariana gjatë pushimeve në Greqi

Kaq shumë është rrezitur Ariana gjatë pushimeve në Greqi

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.

Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi po i shijon pushimet me burrine e saj Ermalin dhe shoqërinë e tij.

Të vendosur në një jaht luksoz, Ariana po i shijonë pushimet në maksimum.

E sot Ariana ka zbritur nga jahti duke u shfaqet nga një plazh i bukur i Greqisë, e veshur shkurt dhe me stil, Ariana po shkëlqen në pamje.

E trupi i saj i nxirë nga rrezet e diellit merr gjithë vëmendjen,

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit