Kaq shumë është rritur vajza e Diellza Kolgecit dhe Fisnik Rugëves

Fisnik Rugova basketbollisti kosovar dhe bukuroshja Diellza Kolgeci, janë prindër të një vajze.

Ata si rrallë herë e ekspozojnë bukuroshen, shkruan InfoKosova.

Ishte Fisniku ai i cili publikoj dy fotografi të vajzës e cila qenka bëre shumë simpatike.

Për me shume shikoni fotot ne vazhdim./InfoKosova/