8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Kaq shumë është rritur vajza e Edona Llalloshit, dalin bashkë të shëtisin...

Kaq shumë është rritur vajza e Edona Llalloshit, dalin bashkë të shëtisin nënë e bijë

Edona Llalloshi ka vite që është bërë nënë, shkruan “InfoKosova”.

Edona ka një vajzë me emrin Doa dhe një djalë me emrin Nur.

Duket se dita e sotme për vajzën e Edonës, Doan, ishte një ditë mjaftë e bukur pasiqë atë e kishte marr e ëma dhe kishin dal që të shëtisnin bashkë.

Por, e veçanta ishte se që të dyja nënë e bijë ishin veshur pothuajse njësoj.

Të dyja me këmisha të bardha dhe kishin pozuar në një fotografi ku shiheshin duke biseduar.

E këtu dukej se vajza e Edonës ka filluar të rritet sa për t’i bërë shoqëri të ëmës nëpër daljet e saj./InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics