Kaq shumë është rritur vajza e Norës dhe Robertit

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër personazhet më të komentuara të shoëbizit.

Ata janë ndarë kohë më parë nga njëri tjetri por cifti janë prindër të një vajze, shkruan InfoKosova.

Rene si duket tashmë i është bërë si shoqe mami Norës.

Kjo pasi këngëtarja ka ndarë disa video të vajzës nga pushimet që po kalojnë së bashku./InfoKosova/