Kaq shumë është shëndoshur djali i Shpatit e Selvijes

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi u bënë prindër për herë të parë para disa muajve.

Ata u bënë prindër të një djali që e quajtën Roel.

E së fundmi Selvija ka postuar një foto të ëmbël të tij.

Ajo qe merrë vëmendje është sa shumë është shëndoshur./InfoKosova/

Shiko foton: