Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq shumë është shëndoshur e zbukuruar bashkëshortja e Taulantit

Kaq shumë është shëndoshur e zbukuruar bashkëshortja e Taulantit

Familja Xhaka me vite e kanë dëshmuar se janë dashamirës të futbollit.

Dy djemtë e kësaj familje tani janë bërë super yje të futbollit.

Graniti dhe Taulanti janë dy vëllezërit kosovarë që e duan me shpirt futbollin.

Por jo vetëm kaq. Vëllezërve fat i njëjtë u priu edhe në dashuri.

Që të dy u martuan me dy bukuroshe ku janë në ndërtim e sipër të familjeve.

Ka tre muaj kur Graniti dhe Leonita u bënë prindër për herë të parë, Leonita solli në jetë Ajanën bukuroshe.

E çifti tjetër Taulanti e Arbnora janë në pritje për tu bërë prindër.

Çifti jo rrallë herë sjellin imazhe të bukur të cilat i ndajnë në rrjetet e tyre sociale.

Ngjashëm kanë vepruar edhe sot duke sjellë selfien më të bukur, ku vërehet që Arbnora jo vetëm që ka shtuar pëshë por edhe është zbukuruar./Kosovarja/.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit