Kaq shumë i është rritur djali aktorëve të njohur turq

Burak Ozcivit dhe Fahrie Evcen janë çifti i njohur turk që u dashuruan në serial.

E pas kësaj ata vendosën të martohen ku tani kanë edhe një djalë, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ata kanë postuar një fotografi të bukur familjare.

Përpos që të tre kanë bukuri të veçantë vërehet edhe se sa shumë është rritur djali i tyre./InfoKosova/