Kaq shumë i është rritur vajza ish të dashurit së Dhurata Dorës

Ndonëse tani jetën private e ruan në mënyrë hermetike, dikur Dhurata Dora dilte hapur me lidhjen e saj me Masarin.

Çifti kishin kohë së bashku, por lidhja e tyre u bë publike në vitin 2015 dhe vetëm pak kohë më vonë u ndanë papritur, shkruan InfoKosova.

Nga ajo kohë Dhurata nuk është përfolur për ndonjë lidhje dashurie, ndryshe nga ish i dashuri i saj, i cili e kurorëzoj lidhjen e re me martës.

Ai tashmë është baba i një vajze të quajtur Kenza./InfoKosova/