Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq shumë i janë rritur fëmijët Milot Llalloshit

Kaq shumë i janë rritur fëmijët Milot Llalloshit

Milot Llalloshi dhe nusja e tij Erxina bëhen shpesh lajm në mediat rozë.

Ata sjellin imazhe të bukura si cift ku shpesh herë edhe me fëmijët e tyre, shkruan InfoKosova.

Erxhina së fundmi postoi një fotografi të ëmbël me fëmijët.

Kaq shumë janë rritur e kaq të bukur janë bërë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit