Kaq shumë janë rritur djemtë e Alaudinit, janë bërë sa babai

Moderatori Alaudin Hamiti është prind i tre fëmijëve.

Ai ka dy djem binjak dhe një vajzë më të vogël.

Së fundmi ka publikuar një foto të bukur me djemtë.

Dhe ajo që merrë vëmendje është se janë rritur kaq shumë sa babai./InfoKosova/

Shiko foton: