Web Analytics

Kaq shumë qenka rritur djali i Lumi B, madje shumë bukurosh

Lumi B dhe bashkëshortja e tij Miranda janë prindër të një djali.

Por të dy nuk është që ekspozojnë shumë djalin e tyre në rrjetet sociale.

Por, Miranda na solli disa foto të embla me Blinin ku kanë pozuar në ashënsor.

Të dy të buzëqeshur duken kaq të bukur e të lumtur./InfoKosova/

Shiko Foton:

Nga rubrika