Web Analytics

Kaq shumë qenkan rritur fëmijët e Milotit dhe Erxhines

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari i njohur Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij Erxhina janë goxha aktiv në rrjete sociale.

Por, është Erxhina ajo që sjell më shumë foto familjare sidomos në Instagram.

Së fundmi ajo ka sjellur një foto ku shihen bashkë me Milotin dhe dy fëmijët e tyre.

Fotoja është realizuar në ditën e parë të shkollës për këtë vit, ndërsa morën pëlqime e komente të shumta./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x