Web Analytics
BallinaUncategorizedKaq simpatik është Sinan Hoxha, ja çfarë dhuratash i bënë gruas

Kaq simpatik është Sinan Hoxha, ja çfarë dhuratash i bënë gruas

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë një nga çiftet më të njohura të estrades muzikore shqiptare.

Dyshja, janë në lidhje e të martuar prej vitesh dhe tashmë janë prindër të dy djemve.

Andrra dhe Sinani kanë një marrëdhënie mjaftë të bukur, e kjo ilustrohet edhe permes fotografive që postojne në rrjete sociale.

Andrra, në shumë foto shihet me buqeta të bukura me lule, pra, Sinani na qenka romantik!

 

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit