Kaq të bukur e paska vjehrrën Angela Martini, kështu e uron për ditëlindje

Modelja e njohur ka ndarë një moment për ta uruar, Angela Martini, ka publikuar një imazh të vjehrrës derisa edhe i ka uruar ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Në storien e saj në Instagram, ka postuar fotografinë e saj derisa i ka bërë edhe një dedikim duke shkruar se është një person mahnitës.

“Urime ditëlindja vjehrra ime mahnitëse, falënderuese që të kam”, ka shkruar Angela Martini.

Ndryshe, modelja shqiptare është e martuar me milionerin rumun, Dragos Savulescu e cila e jetën një jetë përrallore me të dhe këtë e tregon shpesh edhe në rrjete sociale duke ndarë momente të shumta romantike me të./Lajmi/