Web Analytics

Kaq te madh e paska gjoksin reja e Mihrijes, e tregon kjo bluz e hapur

Tringa Berisha është reja më e ‘vogël’ e yjeve të estradës, pasi është e fundit ajo e cila i është bashkuar familjes Abazi, duke u fejuar me djalin e vetëm të Mihrije dhe Naim Abazi.

Që kur u bë publike lidhja e tyre, Tringa mori menjëherë vëmendje, shkruan InfoKosova.

Berisha së fundi ka publikuar një fotografi teksa veshja e saj provoktive bije në sy.

Kujtojmë se Tringa dhe Mihrija njihen edhe për raportin re dhe vjehërr për ‘lakmi’./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika