Web Analytics
BallinaSHOWBIZKaqurrelat i shkojnë kaq shumë Xhensilës, mahniti fansat në imazhet e fundit

Kaqurrelat i shkojnë kaq shumë Xhensilës, mahniti fansat në imazhet e fundit

Xhensila është ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare.

Ajo është nënë e përkushtuar e një vajze të quajtur Ajka.

Por shumë e dhënë është edhe në muzikë.

Kengetarja është në përgatitje të projektit të ri muzikorë në bashkëpunim me reperin Kidda.

Nga ajo se çfarë ka zbuluar, kënga është e realizuar edhe me videoklip.

Nga imazhet që ka postuar në Instagram ajo është shfaqur me flokë kaçurrela.

Myrtezaj dukej se po e shijonte finalizimin e projektit.

Ndërkohë ajo pranoj mijëra pëlqime për dukjen dhe stilin e veçantë. /Kosovarja/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit