Web Analytics
BallinaSHOWBIZKë po e fton Yll Limani në deti?!

Kë po e fton Yll Limani në deti?!

Yll Limani ka filluar pushimet, pas një sezone tejet të ngarkuar.

Artisti duket se po kërkon dikë.

Në postimi e fundit në Instagram, ai thotë: “Hajde jetojna n’deti bashke”.

Por kë po e kërkon Ylli dhe kush po i mungon?!Presim përgjigjje nga vet Ylli, shkruan “Kosovarja”.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit