Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKeisi shpërthen në lot kur lexonin mesazhin nga e ëma, Sabiani përlotet...

Keisi shpërthen në lot kur lexonin mesazhin nga e ëma, Sabiani përlotet nga ish-bashkëshortja

Banorët e “Big Brother VIP” kanë lexuar mesazhet nga mbështetësit e tyre dhe disa ishin shumë më të veçantë. Keisi mori një mesazh nga mami i saj, që e ka përlotur atë, por edhe Sabianin.

“Të dua pafund jeta ime”, shkruante mamaja e Keisit, ish-bashkëshortja e Sabianit ndersa Kiesi nuk mundi ti kthej fjalet nga emocionet dhe lotet kur pa se ema po e percjell sidomos per mesazhin e embel. Sabiani duke folur për raportet që ka me ish-partneren dhe partneren e tij, është shprehur se ka marrëdhënie të mira me të dyja. “Do të jem shërbëtori i tyre gjithë jetën”- është shprehur Sabiani.

Ai eshte shprehur duke folur me superlativa për to e duke nënkuptuar se ruan një marrëdhënie të mirë edhe me ish bashkëshorten e tij, nënën e Kejsit. Ndryshe, Sabiani eshte ne nominim dhe sot rrezikon te dal.

Rrjetet Sociale

630,701FansaPëlqeje
28,198NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit