Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKeisi tregon arsyen e ndarjes nga Kristi: Mu errësuan sytë

Keisi tregon arsyen e ndarjes nga Kristi: Mu errësuan sytë

Shkëputja e marrëdhënies së Keisit me Kristin ka marrë vëmendjen në shtëpi dhe Keisi nuk mund të mos pyetej nga banorët rreth këtij vendimi që ajo mori. Gjatë emisionit radiofonik, ajo tregoi se te Kristi gjeti një person që mund t’i besonte e të mbështetej për çdo gjë. Por, Keisi pranon se pëlqimi i madh i fillimit e bëri të shpejtohej e të merrte hapa jo të duhur.

Në fund, vajza e Sabianit thekson se nuk do e shohim më si çift me Kristin. ‘Është e vështirë në këtë shtëpi që të kesh dikë të mbështetësh kokën, këtë gjë e gjeta te Kristi. Kisha një pëlqim shumë të madh dhe më bëri të mendoja vetëm për këtë lidhje dhe shpejtova, m’u errën sytë.

Mësova që në vazhdim se ky pëlqim nuk ishte më njësoj dhe më shumë po më dukej sikur po vazhdoja këtë gjë se mendoja po të përpiqem më shumë do kishte dhe dashuri. U fokusova dhe harrova synimin tim më mirë vendosa ta ndërpres sa nuk është vonë dhe të bëj lojën time, nëse dashuria ka qenë më vonë do e gjejë rrugën nëse jo nuk bëhemi më brenda në shtëpi nuk do na shihni më bashkë”– tha Keisi.

Ndryshe, ne shtepi sot eshte perfolur shume situata e Keisit dhe Kristit pasi Luizi ishte ai qe dyshoi se pse nuk e kane transmetuar ndarjen e tyre ne Prime dhe mendon se pas kesaj eshte dicka me e madhe dhe se do te mundohet qe ta zbuloj pasi do te ndikoj ne lojen e tij.

Rrjetet Sociale

630,319FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit