Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveKeisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga Kristi

Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga Kristi

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Fuqia e shikueshmëris së programit është aq e madhe saqe asnjë detaj i mbrëmjeve te Prime-it por edhe gjatë transmetimit 24 orësh nuk po u ikën fansave të programit dhe shtëpisë së VIP-ave shqiptarë.

Keisi u komunikon vajzave vendimin e ndarjes nga KristiKeisi ka folur me vajzat e shtëpisë për ndërprerjen e marrëdhënies së saj me Kristin.Ajo i shpjegoi atyre ndjenjat e saj dhe gjërat që ajo nuk po mund t’i shfaqë publikut.

Keisi u shpreh se ka harruar vetveten prej marrëdhënies së krijuar dhe se do të donte të jepte më shumë nga vetja brenda shtëpisë. Shiko videon:

Rrjetet Sociale

630,545FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit